منوی دسته بندی

آموزش نرم افزار Water Hammer

آشنایی شرکت Bentley

 

شرکت بنتلی (Bentley) در سال 1984 تأسیس شد. شرکت بنتلی (Bentley) یک شرکت توسعه نرم افزار بوده و در کشور آمریکا مستقر است.فعالیت این شرکت در زمینه ارتقا، تولید، طراحی و پشتیبانی نرم افزارها و خدمات کامپیوتری برای پروژه های صنعتی می باشد. نرم افزار این شرکت در حوزه های عمرانی، شهر سازی، معماری، ساخت، آب و فاضلاب، شبکه های برق، نیروگاه ها، پروژه های راه آهن و… مربوط می شود.  این شرکت 20 درصد از درآمد خود را مجدداً در زمینه تحقیق و توسعه (R&D) سرمایه گذاری می کند.

 

آشنایی با نرم افزار Bentley Water Hammer

 

Bentley Water Hammer یکی از نرم افزارهای پر کاربرد شرکت Bentley و از قوی ترین نرم افزارهای شبیه سازی، آنالیز و مدل سازی خطوط انتقال آب و ایستگاه پمپاژ است. این نرم افزار تمامی محاسبات عددی پیچیده ضربه قوچ را با دقت کامل و به سرعت انجام خواهد داد. همچنین این نرم افزار در بین کارفرمایان، مهندسین مشاور و پیمانکاران صنعت آب و فاضلاب ایران رایج و معتبر می باشد. به طور خلاصه نرم افزار water hammer یک شبیه سازی بسیار دقیق از پدیده جذاب ضربه قوچ را برای شما به ارمغان خواهد آورد. در نرم افزار Hammer قادر خواهید بود وضعیت ایستگاه پمپاژ یا خط انتقال را در حالت گذار (Transient) در بدترین شرایط از جمله خاموش شدن پمپ ها یا بسته شده شیرآلات یا هر اتفاق دیگری که باعث به وجود آمدن پدیده ضربه قوچ بشود را بررسی کنید. همچنین با مدل کردن انواع تجهیزات مقابله با ضربه قوچ مناسب ترین تجهیز را استفاده کنید و یا با پیشنهاد دادن استراتژی‌های مختلف و سیستم‌های لوله کشی به مهندسین شهر سازی کمک کنید تا بتوانند هزینه‌های زیادی را صرفه جویی کنند و همچنین بتوانند جریان گذرای لوله‌های آب شهری را کنترل نمایند. این نرم افزار در بسیاری از شهر داری‌های دنیا برای تهیه تهیه محاسبات ضربه قوچ و تهیه نقشه‌های لوله کشی آب شهری و چاه استفاده می‌شود.

 

قابلیت‌های کلیدی نرم افزار Bentley Hammer:

 

  • آنالیز و مدل سازی پیشرفته لوله کشی آب شهری در مقیاس وسی
  • جلوگیری از خسارات ناشی از طراحی نامناسب سیستم لوله کشی
  • کاهش هزینه‌های تولید، بهره برداری و تعمیرات
  • مدل سازی سیستم‌های پوشش لوله‌ها آب
  • افزایش عمر لوله‌های آب و کاهش دفعات سرویس
  • مدیریت جریان گذرا آب و انجام محاسبات اقتصادی

 

آموزش نرم افزار Bentley Hammer

 

شرکت ساراب صنعت پژوه با توجه به اهمیت پدیده ضربه قوچ، علاوه بر انجام محاسبات ضربه قوچ، طراحی و ساخت انواع مخازن ضربه گیر (سرج تانک) جهت افزایش دانش کارفرمایان، مهندسین مشاور و پیمانکاران محترم صنعت آب و فاضلاب قادر به برگزاری کلاس های آنلاین و حضوری آموزش نرم افزار Bentley Hammer و ارائه گواهی نامه می باشد.  جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *